O nama | Impressum | Kontakt | Marketing | Forum | Prijavi se
  • image1
  • image2
  • image3
23. Listopad, 2017., objavio: BikeMagazin
0
Gabrin maraton u Vodicama okupio preko 150 biciklista

Preko 150 biciklista okupio je ovogodišnji 10. po redu rekreativni Gabrin maraton održan danas u Vodicama u znak sjećanja na Gabrijela Skočića i njegove prijatelje vatrogasce koji su hrabro i tragično poginuli kao članovi DVD Vodice gaseći požar na otoku Kornatu 2007. godine.

Start i cilj kružnog maratona je bio kod vatrogasnog doma, gdje je bila i dodjela nagrada. Prije službenog proglašenja pobjednika minutom šutnje i polaganjem vijenaca odana je počast preminulim kornatskim vatrogascima. 

Ove godine uvedene su i nove kategorije za djecu od 8,11 i 14 godina te kategorija vatrogasci. Sudjelovalo je 168 natjecatelja XCZLD, 15 vatrogasaca i 30 djece. Ukupni pobjednik utrke je Tonko Juras iz BBK Orlov kruga, najmlađi natjecatelj je Marko Talajić (BK Metković), a najstariji Luka Jakovljevljević iz BBK Pakoštane. Također, ovaj maraton ujedno je i bio 2. kolo XC zimske lige Dalmacije 2017-2018.

Organizator utrke BBK Orlov krug zahvaljuje se svim sudionicima utrke na sudjelovanju te DVD-u Vodice, JVP Vodice, TZ Vodice, Gradu Vodice na pomoći te sponzorima Hotelu Sky Olympia, pekari Moćan i pekari Panini Rogoznica.

                                                                                      

                                             Rezultati po kategorijama            

                                                                          

VATROGASCI                                                      

1. Velić Luka DVD Knin                                         
2. Ivas Tomislav DVD Vodice                                 
3. Branimir Ergić DVD Vodice                                 

Kategorija do 8 godina, dječaci                             

3. Tomislav Teofil                                                  
2. Ante Kazija                                                       
1. Lovre Orlović                                                        

Djevojčice                                                            

1. Maša Klarić                                                       
2. Beata Ivas                                                       
3. Lucija Gita Radulović                                      

Kategorija do 11 godina, dječaci                         

1. Josip Mrković                                                  
2. Vice Baranović                                                
3. Jurica Radulović                                              

Djevojčice                                                             

1. Nina Bašić                                                       
2. Lara Krpeta                                                         
3. Lena Krpeta                                                      

Kategorija do 14 godina                                        

1. Boris Laco                                                         
2. Luka Tadić Šutra                                                 
3. Duje Kazija                                                        

Kategorija Žene                                                   

1. Maja Perinović (BK Zadar)                                 
2. Maja Ljuba (BK Faust)                                      
3. Nikolina Samirić (BK AKS)                                

Kategorija U16                                                      

1. Bruno Paškalin (BK Fortica)                                
2. Ivan Okmazić (BK Makarska)                               
3. Luka Okmazić (BK Makarska)                               

Kategorija 16-20                                                    

1. Kristijan Budimir (BK Fortica)                              
2. Lovro Matek (BK Zadar)                                   
3. Ivan Deronja (BK Livno)                                    

Kategorija 20-30                                                     

1. Carlo Petković (BBK Orlov krug)                          
2. Josip Toljan (BBK Orlov krug)                               
3. Ivan Bašić (BK Kamenšcica)                                

Kategorija 30-40                                                  

1. Tonko Juras (BBK Orlov krug)                             
2. Nikola Sviran (BK Kairos)                                     
3. Marin Zorica (BBK Pakoštane)                             

Kategorija 40-50                                                  

1. Jurgen Huybrechts (BK Kairos)                           
2. Antonio Barišić (BBK Orlov krug)                       
3. Joško Fržop (BBK Orlov krug)                              

Kategorija 50+                                                       

1. Zoran Čosić (BK Konavle)                                   
2. Dragutin Petković (BK Konavle)                           
3. Tomislav Zrilić (BK Pakoštane)                              

Izvor: infovodice.com                                                

  










0 komentara

Potrebno je popuniti sva polja označena sa * (vaš email neće biti prikazan)