O nama | Impressum | Kontakt | Marketing | Forum | Prijavi se

Mehanički doping je korišten na Tour de France!?

CBS News je u svom programu "60 minuta" koji je emitiran u nedelju u SAD-u, imao reportažu na temu motoriziranog dopinga u profesionalnom biciklizmu. Bila je to reportaža koja je potegla mnoga pitanja i uvukla sumnje u Team Sky i UCI na 2015. izdanju utrk

Objavljeni timovi za Tour de France

Ovogodišnji Tour de France počinje 1. srpnja u njemačkom Dusseldorfu individualnim kronometrom, dok tradicionalno završava u Parizu 23. srpnja.

Vuelta: Quintani ukupna pobjeda, Nielsen najbrži u Madridu

Kolumbijski biciklist Nairo Quintana (Movistar) ukupni je pobjednik ovogodišnjeg izdanja Vuelte, utrke kroz Španjolsku, koja je u nedjelju završena etapom od Las Rozasa do Madrida (104,8 km), a u završnom sprintu slavio je 23-godišnji Danac Magnus Cort Ni

Barać i Rajović nastupaju na "Tour de l'Avenir"

Svaka utrka Nacionalnog Kupa privlači velik broj vozača, jer na kraju UCI bodovi su ono što je bitno vozačima. Tako je i na utrci Francuskog Kupa "Tour de l'Avenir" na kojoj ovog tjedna nastupa 20 najboljih timova. Tour de l'Avenir (u prevodu Tour Budućno

Tour: Zakarinu etapa, Đurasek četvrti,

Hrvatski biciklist Kristijan Đurasek, član momčadi Lampre-Merida osvojio je sjajno četvrto mjesto na 17. etapi Tour de Francea, 184 km zahtjevnoj brdskoj dionici od Berna do Finhaut-Emossona.

Tour: Dumoulinu kronometar, Froome učvrstio vodstvo

Nizozemac Tom Dumoulin (Giant) pobjednik je 13. etape ovogodišnje biciklističke utrke "Tour de France", pojedinačnog kronometra od Bourg-Saint-Andeola do Vallon-Pont-d'Arca u dužini od 37.5 kilometara, dok je Britanac Chris Froome (Sky) drugim mjestom učv

Tour: u bizarnom incidentu Froome umalo izgubio vodstvo

Belgijski biciklist Thomas De Gendt (Lotto Soudal) pobijedio je u jednoj od najtežih etapa na ovogodišnjem Tour de Franceu, a do danas vodeći u ukupnom redoslijedu Britanac Chris Froome (Sky) umalo je izgubio žutu majicu u bizarnom incidentu koji se dogo

Tour: Sagan i Froome iznenadili sprintere

Aktualni svjetski prvak u cestovnom biciklizmu, Slovak Peter Sagan (Tinkoff) pobjednik je 11. etape najveće svjetske biciklističke utrke "Tour de Francea" vožene od Carcassonea do Montpelliera u dužini od 162.5 kilometra

Tour : Matthewsu etapa, Froome na vrhu

Australac Michael Matthews pobjednik je desete etape biciklističke utrke Tour de France, 197 kilometara dugačke dionice od Escalades -Engordanyja do Revela.

Tour: Nizozemac Dumoulin prvi u Andori, Froome i dalje vodi

Nizozemski biciklist Tom Dumoulin (Giant - Alpecin) pobjednik je devete etape 103. izdanja Tour de Francea, koja je u nedjelju vožena od Vielha Val d'Arana do Andorre Arcalis u dužini od 184,5 km, ali nije ugrozio vodstvo Britanca Chrisa Froomea (Sky) koj