O nama | Impressum | Kontakt | Marketing | Forum | Prijavi se

Cerović nastupa na Svjetskom Prvenstvu

Nakon peha sa administracijom Crnogorskog Olimpijskog Komiteta, koji ga je koštao učešća na Igramam malih Zemalja Europe u San Marinu, ovaj put lijepe vijesti stižu na adresu Gorana Cerovića.

Lejla Tanović nastupila na UCI svjetskom kupu u Albstadtu

Sedmerostruka državna prvakinja i takmičarka UCI profesionalnog SMF tima iz Grčke nastupila je svjetskom kupu u Albstadtu. Tanović je tako na svom prvom nastupu u karijeri na svjetskom kupu zauzela 60. mjesto u najjačoj elite kategoriji. Utrka u Albstadt

Kratki pregled i Rezultati XCE/XCO utrke iz Nove Mesto

Proljeće je u zraku i Nove Mesto na Morave je bilo domaćin Svjetskog kupa po drugi put. Pogledajte prošireni video uradak XCE/XCO utrka, kako je sve to danas izgledalo u suncem obasjanom Nove Mesto.

UCI MTB 2014 Svjetski kup u brojkama rekordna TV i internet gledanost

UCI MTB Svjetski kup ne samo da je digao sportaše do ekstremnih visina, nego je ova sezona bila najuspješnija s velikom rekordnom posjećenošću Internet i Tv publike.

Jovana Crnogorac peta na Svjetskom prvenstvu u Norverškoj

Jovana Crnogorac ostvarila je izuzetan uspeh zauzimanjem petog mesta od 48 učesnica na Svetskom prvenstvu u kros ? kantri olimpijskoj disciplini u planinskom biciklizmu za devojke mlađe od 23 godine. Na nadmetanju u norveškom Hafjelu slavila je, očekivano

Jovana Crnogorac uzela srebro na MTB Svetskom kupu

Jovana Crnogorac čini čuda za srpski planinski biciklizam. Već drugi put ove sezone naša predstavnica koja vozi za turski kontinentalni tima Salkano ? Alanja popela se na postolje u okviru nadmetanja Svetskog kupa za devojke mlađe od 23 godine. Posle trke

Jovana Crnogorac deveta na MTB Svetskom Kupu u Kanadi

U petoj rundi MTB Svetskog kupa održanoj u Kanadi, Jovana Crnogorac bila je deveta posle nadmetanja u kros ? kantri olimpijskoj disciplini devojaka mlađih od 23 godine. Pobeda je pripala Ukrajinki Jani Belomojni, a naša biciklistkinja koja vozi za tursku

Jaroslav Kulhavy i Annika Langvad zlani na UCI MTB Marathonu u Pietermaritzburg, Južna Afrika

Nositelj 2012. zlatne Olimpijske medalje i češka MTB zvijezda Jaroslav Kulhavy osvojio je naslov Svjetskog prvaka na UCI MTB maratonu.

Komplikovan dan reprezentativaca u češkom Novom Mestu

Dugačak, a očigledno i težak dan bio je za srpske reprezentativce u planinskom biciklizmu na Svetskom kupu u češkom Novem Mestu. U trci juniorki u kros - kantri olimpijskoj disciplini Milica Rakić zaključila je nadmetanje na 40. mestu. Jelena Erić nije pr

Tanja Žakelj pred UCI MTB utrkom Svjetskog kupa u Nove Mesto

Tanja Žakelj (Unior Tools Team) prošle godine u Nove Mesto u Češkoj osvojila je svoju prvu cross-country utrku Svjetskog kupa. Sada je ponovno na istom mjestu, spremna za nedjeljnu utrku. U ovom videu ona govori o svojim biciklima i o vrlo posebnom Treku