Absa Cape Epic – 8 Dana u 8 Minuta

Prašina sa 2019. izdanja neukroćene afričke MTB utrke se slegla, utisci se sumiraju i doista to je bio jedan poseban događaj.

Ove je godine najbolji svjetski pobjednici osvojili trofeje i prikazali neke od najboljih utrka u svakoj kategoriji. Absa Cape Epic i dalje ostaje vrhunski događaj u brdskom biciklizmu koji se održava na afričkom tlu, a ove godine neki od najvećih biciklista su se vozili južnoafričkim stazama i osvojili su najviši vrh postolja.

Ako ste kojim slučajem propustili utrku ili neki dio utrke, jednostavno otiđite na njihov YouTube kanal i uronite u svijet sadržaja iz Absa Cape Epic izdanja za 2019. godinu. Organizatori zaista na raspolaganju imaju neke sjajne video klipove koji će vas vratiti u akciju dok ponovno proživljavate čarobne trenutke tijekom utrke.